Němčice - Brandýs nad Orlicí 6:3

06.09.2016 18:39

V dalším domácím zápase jsme přivítali družstvo Brandýsa, které se u nás vždy prezentuje velmi dobrým výkonem a bylo tomu tak i tentokrát. Hlavně v prvním poločase nám dělali hostující hráči velké problémy rychlím přechodem do útoku a ujali se vedení v 16 min. po hezké kombinaci zakončovali do prázdné brány. Od další pohromy nás zachránil brankář Hotmar, když vychytal solový nájezd. My jsme zahrozili krásnou střelou J.Macka, která skončila na tyči. V 26 min. po faulu na agilního J.Macka se nemýlil z tresného kopu R.Borek (1:1). Až do konce poločasu byli hosté lepší a přehrávali nás. Na konci poločasu ze slibné příležitosti těsně minul P.Šafář. Ve druhém poločase jsme hosty uzamkli na jejich polovině a hrálo se prakticky na jednu branku. Po řadě neproměněných šancí a tresném kopu R.Borka do tyče jsme konečně zvýšili v 68 min. po nedorozumnění hostí a golmana dorážel J.Macko (2:1). Bezprostředně po rozehrání po chybě ve středu obrany hosté srovnávaíj na 2:2. V 72.min centr z levé strany usměrnil do sítě R. Borek (3:2). Zanedlouho v 79 min. po rohu si našel odražený balón L.Roušar a prostřelil vše co mu stálo v cestě (4:2). To hosty zlomilo a hned poté v 81. min po rychlém protiútoku a krásné uličce R.Borka proměnuje sólo navrátilec O.Kovář (5:2). V 86 min. po dalším pěkném balónu za obranu od M.Maca přidává svůj druhý gól O.Kovář (6:2). Nakonec po zmatcích před naší bránou a nedůrazu bránících hráčů snižuje Brandýs na konečných 6:3 v 90. min.
Po hodně špatnéprvním poločase se naši hráči zlepšili a v druhém poločase doslova exelovali a přidali 5 branek

Sestava: Hotmar, Petr, Veselý F., Stejskal, Šafář, Kovář, Maco, Roušar, Mikl M. Macko, Borek
Nahradníci: Hynek, Pavliš J. Stránský, Pavliš L.