25.04.2011 20:12

Sestava: Vytlačil P.. – Pánik, Stráník, Veselý J., Mikl T.-Votřel, Gyömber, Oláh, Plch-Voltner, Sokol

Střídání: 55. Starý za Stráníka, 68. Suchánek za Sokola, 88. Stránský za Oláha

Náhradní gólman: Veselý F.

Utkání nabídlo v překrásném počasí divákům dva rozdílné poločasy. Do brány se v premiérovém mistrovském zápase postavil Vytlačil Petr a nutno konstatovat, že nezklamal. V prvním poločase domácí tým nedokázal plnit stanovené pokyny a hrou na náhodu, nepřesnými přihrávkami a pouze nakopáváním balonů příliš fotbalové krásy nenabídl. Hosté se toho snažili využít a zahrozili několika akcemi, které zaváněly gólem. Naštěstí je nevyužili a domácí se ve 32. minutě propracovali k vedení, kdy Votřel našel kolmou přihrávkou Sokola a ten sám před domácím gólmanem nezaváhal.Druhý poločas již bylo úplně něco jiného. Hra se zpřesnila a domácí hosty prakticky do ničeho nepustili. Nejdříve to byl festival zahozených šancí, ale v v 78. minutě unikl po křídle Oláh a přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Votřela, který zvýšil na 2:0. Svůj dobrý výkon v 2. poločase jsme ještě vylepšili v 87. minutě, kdy po přihrávce Gyömbera hlavou zvýšil na 3:0 opět Votřel.

Nutno konstatovat, že i přesun domácích zápasů na sobotní termín se osvědčil a poseděli jsme při občerstvení do pozdějších hodin.