Němčice - Mistrovice 4:0

13.10.2016 19:27

V tomto domácím zápase k nám zavítal poslední tým tabulky Mistrovice. Hostující tým měl velké problémy se sestavou, kdežto my jsme až na absenci P.Petra byli kompletní. Od začátku jsme si vytvořili tlak, ale obrana hostů odolávala, nebo jsme řešili příležitosti zbrkle. Hned od začátku bylo k vidění několik nevybíravých zákroků, na které opět doplatil náš M.Matoušek a po necelých 30min. musel střídat. Ješte předtím jsme se ujali vedení 1:0 po precizně zahraném přímém kopu k tyči od R.Borka. Dále pokračovala naše převaha a hosté si  ještě přitížili, když po druhé ŽK putoval jejich obránce pod sprchy. Brzy poté po centru O.Hurta zakončuje R.Borek (2:0). Celý druhý poločas pokračovalo naše dobývání soupeřovi branky a po téměř totožné akci jako při druhém gólu, kdy nahrával O.Hurt a R.Borek završuje hattrick (3:0). Čtvrtý gól si připsala opět dvojice O.Hurt - R.Borek, kdy Ondřej posadil balón z rohového kopu Rosťovi přímo na hlavu (4:0). Parádnímu gólu uznale zatleskal i hostující brankář. Přes vysoké vítězství bylo v druhém poločase velké množství nepřesností. Opět se výrazně prosadil R.Borek, který dal již v této sezóně 11 gólů!!

Sestava: Hotmar, Kovář, Vobořil, Maco, Šafář, Mitlener (46 Veselý F.), Roušar, Borek, Hurt, Macko (74 Veselý J.), Matoušek (30 Adamec)