Němčice – Rudoltice 5:1

12.11.2016 10:02

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, bohužel jsme v začátku zápasu pouze předváděli, jak se dají zahazovat šance. Trochu nás uklidnila 21. minuta, kdy po rohu Macka skóroval nohou k tyči Šafář. Do poločasu jsme však přes řadu šancí nedokázali skórovat, naopak ke konci nás mohli hosté potrestat po nebezpečných brejcích. V kabině bylo o poločase trošku rušno a do druhého poločasu vstoupilo jiné mužstvo, které hosty pouštělo na naší polovinu hřiště pouze ojediněle a bylo jen otázkou času, kdy to zúročíme. Podařilo se hned v 53. minutě, kdy po úniku Matouška skóroval Hurt (gól rozhodčí připsali Kovářovi, i dle jeho sdělení už dorážel za brankovou čarou). O tři minuty déle bylo ještě veseleji, to po přesné nahrávce Borka do běhu Matouškovi a jeho konečně trefeném gólu (po asi čtyřech šancích, které již v zápase měl J). Hosté nám to po ojedinělém úniku a nepozornosti naší obrany trochu v 59. minutě zdramatizovali na 3:1. Mezi šedesátou a sedmdesátou minutou jsme však vstřelili další dvě branky – po úniku Hurta a teči Borka skóroval Kovář a poté si své role otočili Matoušek s Borkem a posledně jmenovaný uzavřel skóre zápasu.  Zápas se poté již pouze dohrával.

Utkání bylo posledním pro končícího trenéra mužstva Milana Kubíka a hráči si naposledy vyzkoušeli hru na velmi dobře připraveném trávníku od správce areálu Petra Vytlačila. Oběma patří od výboru TJ, realizačního týmu i hráčů určitě poděkování za dobře odvedenou práci. Určitě jim to sdělí hráči i funkcionáři klubu na podzimním zakončení sezóny 25.11..