08.05.2011 17:30

Sestava naše: Veselý F. – Pánik, Mikl T., Veselý J., Fišar-Votřel, Gyömber, Stránský, Plch,Voltner, Sokol

Střídání: 13. Starý za Mikla(zranění), 65. Oláh za Sokola, 78. Pavliš za Stránského

Náhradní gólman: Šilar

Zápas s jednoznačným výsledkem pro domácí vypadá na první pohled jako naprosto jednoduchá záležitost, ale v prvním poločase tomu tak nebylo a museli jsme se zde strachovat o výsledek. V druhém poločase se hra výrazně zlepšila, což se projevilo i výrazným brankovým přídělem. První gól padl již ve 4. minutě, kdy po kolmici Stránského ze středu pole skóroval k tyči Sokol. V 19. minutě jsme ještě skóre zlepšili, kdy po úniku Votřela a přesné přihrávce na stranu skóroval po sólu gólmanovi mezi nohy Plch. To bylo však na dlouhou dobu z naší strany vše a do přestávky byli hosté lepší, což vyjádřili řadou standardních situací. Z jedné z nich ve 27. minutě po rohu skórovali. Ze standardní situace hosté zahrozili ještě na začátku druhého poločasu, naštěstí branka pro ofsajd nebyla uznána. Poté však již začal existovat na hřišti pouze jeden tým. V 49. minutě po přihrávce Gyömbera  a střele ze strany začal plnit svůj gólový účet Votřel. Po rychlé akci po ose Fišar, Gyömber, Votřel dal posledně jmenovaný v 70. minutě gól do prázdné brány. Svůj počet branek Votřel v 75. minutě opět navýšil již na 5:1, kdy využil chyby hostujícího stopera. Po úniku Oláha po lajně a přesné přihrávce uzavřel svou čtvrtou trefou v zápase svůj gólový účet Votřel. V 80. minutě unikla dvojice útočníků Pavliš a Votřel a domácí museli únik zastavit faulem ve vápně. O penaltu se razantním způsobem přihlásil domácí gólman Fanda Veselý. První pokus mu sice nevyšel, dorážka však již úspěšná byla a výsledek byl 7:1. Poslední změnu skóre zařídil po přesně provedeném přímém kopu z levé strany Plch.

Pozitivním prvkem zápasu byla určitě znovu nalezená střelecká chuť, která se snad přenese i do dalších zápasů. Stínem naopak byla zranění kotníku Mikla T. a Votřela, doufejme, že se dají na další zápas dohromady. Další utkání hrajeme příští neděli v Rokytnici, poté přivítáme 21. 5. doma Lukovou.