Rokytnice - Němčice 1:1

15.05.2011 20:29

Sestava: Šilar, Pánik,Mikl M.,Fišar (85.min Starý) ,Veselý J.,Gyomber, Votřel,Plch, Oláh, Voltner,Sokol (80min Veselý F.)

Ač počasí nebylo plně fotbalové, po příjezdu do Rokytnice nás potěšil pěkně vypadající a střižený travník. Radost skončila ihned poté, co jsme zjistili , že toto hřiště je asi jen na ukázku a naše utkání se hraje na hřišti B, které bych zařadil tak do kategorie D až E :-(  Úvod zápasu a vlastně celá první část byla v naší režii. Hned v 5.min se ocitl sám před brankářem M.Votřel, ale ani na dvakrát se mu ho nepodařilo překonat. V 10.min z pravé strany odcentroval míč do vápna Oláh a k překvapení nejen golmana skončil v síťi (0:1). Během dalších 15 minut se ve vyložených šancích objevili Plch, Gyombér, Sokol, ale všichni mířili vysoko nad branku. Do konce poločasu jsem hráli s mírnou převahou. bez větších šancí. Soupeř se dostal pouze k ojedinělým střelám. Druhou půli přebrali otěže zápasu domácí a dostávali se do šancí a k přímím kopům. V 55min V.Šilar vyráží jedovatou střelu na roh. V 80min z hranice vápna střelou k tyči domácí srovnavají na 1:1. 83.min Šilar likviduje samostaný nájezd domácího útočníka. Obrat v náš prospěch mohl ještě na konci utkání zařídit P.Voltner, který se po přesném pasu M.Gyombera dokázal uvolnit, ale jeho střela jako většina předešlích akcí skončila v kopřivách místního zemědělce. Utkání bylo vzhledem k povrchu a menším rozměrů hřiště hodně bojovné. Zpracování míče na malém prostoru a minimu času dělalo oboum celkům problémy a tak především druhá půle postrádala trochu té fotbalovosti.