Sopotnice-Němčice 2:1

25.08.2017 09:06

Do zapápasu v Sopotnici jsme zajížděli už s několika novými tvářemi a cílem po domácí ztrátě bodovat. Domácí na nás od začátku vletěli a svoji agresivní hrou nám působili značné problémy a během úvodních 25 min. byli lepšim týmem, za což byli odměněni brankou po uniku po naší pravé straně. Potom jsme zvýšili usilí a dočkali jsme se vyrovnání, kdy Luďa Svoboda prostrčil míč na Jardu Macka a ten pod sebe na Zbynďu Vobořila a ten srovnal na 1-1. Pak jsme měli možnost zvýšit, ale Přemek Plch bohužel neproměnil. Taky se několikrát zaskvěl náš golman Tomáš Holec při nebezpečných střelách a závarech domácích. Poločas skončil nerozhodně. Ve druhém poločase jsme se hra vyrovnala. Domácím se přestala dařit kombinace. Měli jsme k dispozici přimý kop z nadějné vzdálenosti, který se od zdi odrazil k l. Svobodovi, který ho z voleje poslal do šibenice domácí branky, ale domácí brankář konečky prstů vyškrábl na roh. Zápas spěl pomalu k remíze a následným penaltam ale těsně před koncem se na domácí usmálo štěstí v podobě vlastního golu našeho Martina Mikla ktery si srazil balon do branky po prudkém nástřelu z levé strany.

Sestava: Holec, Gregor, Maco, Kulhavý (46.Mikl M.), Vobořil, Chládek, Svoboda, Hurt, Macko (87.Provazník), Beran (66. Petr I.), Plch
Goly:  Vobořil