Novinky

Kerhartice - Němčice 1:2

02.09.2014 10:57
Domácí se dostali do vedení brankou Fišara z pokutového kopu. Němčice ve druhém poločase brankami Novotného a Nezbedy výsledek utkání otočili. Fakta – branky: Fišar – Novotný, Nezbeda. Rozhodčí: Lukes st. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Žichlínek B - Němčice 1:3

29.08.2014 08:17
V ořezané sestavě, bez hráčů základní sestavy a bez možnosti střídaní je výsledek nadmíru uspokojivý. Branky : Matoušek M. 2x, Novotný J.

OP III.tř. JIH a SEVER - informace

22.08.2014 11:04
Tato soutěž se odehraje dle rozlosování, které je na webu OFS, poté se  mužstva rozdělí na dvě skupiny a to na skupinu o postup (první 4 mužstva z obou základních skupin si mezi sebou zahrají každý s každým doma a venku, s tím, že se jim započítávají výsledky utkání ze základní skupiny) a...

POZOR !! Změna termínu zápasu

20.08.2014 21:45
Změna termínu zápasu oproti rozpisu. Žichlínek B - Němčice SO 23.8.2014 od 16:00 hod.

Němčice – Ústí nad Orlicí C 2:0

19.08.2014 20:34
Mladší hráči Němčic měli nad starou gardou Ústí navrch. Ke dvěma gólům ještě řadu dalších možností neproměnili. Fakta – branky: Kopecký, Albert. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:0.