Albrechtice B – Němčice 0:4 (poločas 0:2)

Branky: 8.Votřel, 45. Gyömber, 70. Gyömber, 82. Horák

Sestava: Šilar- Pánik, Pávek, Mikl M., Veselý J.- Borek, Votřel, Gyömber, Dobiáš- Beneš V., Horák

Střídání: 56. Beran za Veselého, 68. Pavliš L. za Dobiáše, 80. Provazník za Horáka

Sestava na tento zápas byla dosti „lepená“, rádi jsme uvítali i výpomoc Vaška Beneše, který se již v minulé sezóně rozloučil s aktivní činností. Náš tým však byl v zápase jednoznačně lepším celkem a kdybychom po prvním poločase vedli 5:0, tak by se nikdo nemohl divit.

První gól padl po chybě gólmana a domácí obrany a přímo z rohu ho „zavěsil“ Michal Votřel. Poté následoval seriál našich neproměněných naprosto vyložených šancí, v nichž exceloval hlavně Jirka Horák. Domácí nestíhali, čehož výsledkem byly i dva surové zákroky volající po červené kartě. Paradoxně při prvním z nich se po likvidačním zákroku na Martina Gyombera zranil domácí hráč, který musel být převezen se zlomeninou do nemocnice. Uklidnění do našich řad přinesla těsně před přestávkou až pěkná střela Gyömbera.

Ve druhém poločase se domácí zlepšili a zvláště v úvodních 20. minutách nám působili problémy. V závěru však bylo vše již v naší režii, což jsme potvrdili dalšími dvěma góly.

Po zápase došlo i na děkovačku přítomným našim fanouškům.