České Heřmanice - Němčice 1:0 pk

18.08.2016 18:52

14.srpna 2016 nás už čekal první mistrovský zápas s mužstvem Českých Heřmanic na jeho půdě a chtěli jsme k němu přistoupit zodpovědně, protože víme, že entuziazmus nováčků bývá velký a chtějí dokázat ,že do vyšší soutěže patří. Bohužel se hned na úvod soutěže opakovala situace s nedostatkem hráčů z minulé sezóny a museli jsme opět sáhnout po osvědčených posilách z řad starších Němčických hráčů, kteří vždy pomohou, když je zle a za to jim chci poděkovat. Tentokrát chybělo z různých důvodů hned 15 hráčů ! Myslím ale, že ti kteří tam byli, se o výsledek poprali se ctí a zápas zvládli na výbornou. První poločas byla hra vyrovnaná a šancí na obou stranách  bylo spíš poskrovnu a byly to spíš pološance. Druhý poločas bylo vidět, že domácím s každou minutou dochází dech a tudíž jsme se daleko častěji dostávali k ohrožení svatyně domácích. Po některých pěkných akcí a střelách     nás buď vychytal výborný gólman, nebo se na naši stranu nepřiklonilo štěstí, když míč tancoval téměř na brankové čáře a nepodařilo se nám ho dostat do branky. Ve druhém poločase bylo na hřišti už jen jedno mužstvo, které chtělo hrát fotbal, ale i přesto se nám nepodařilo zlomovou branku vtřelit. Zápas skončil 0:0. Jak už to bývá v penaltovém rozstřelu může vyhrát každý. Ani tam při nás štěstí nestálo a po penaltách si nakonec odvážíme z Heřmanic pouhý bod.  I přes prohru musím hráče pochválit, protože se vyvarovali chyb v obraně a všichni hráli zodpovědně. Někdy to tak bývá,  že i lepší tým prohraje. Přál bych si a pevně doufám, že na další zápas nás už bude víc a na domácím hřišti dáme na prohru zapomenout a potvrdíme roli favorita.

Sestava : Hotmar-Stejskal,Vobořil,Gyomber,Veselý J.-Mikl T.,Roušar,Borek,Hurt-Macko Pavliš L.

Náhradníci : Stránský,Provazník

M.K

Náhradníci : Stránský,Provazník14.srpna 2016 nás už čekal první mistrovský zápas s mužstvem Českých Heřmanic na jeho půdě a chtěli jsme
      k němu přistoupit zodpovědně,protože víme,že entuziazmus nováčků bývá velký a chtějí dokázat,že do vyšší
      soutěže patří.Bohužel se hned na úvod soutěže opakovala situace s nedostatkem hráčů z minulé sezóny a museli
      jsme opět sáhnout po osvědčených posilách z řad starších Němčických hráčů,kteří vždy pomohou,když je zle
      a za to jim chci poděkovat.Tentokrát chybělo z různých důvodů hned 15 hráčů ! Myslím ale,že ti kteří tam byli,se
      o výsledek poprali se ctí a zápas zvládli na výbornou.První poločas byla hra vyrovnaná a šancí na obou stranách
      bylo spíš poskrovnu a byly to spíš pološance.Druhý poločas bylo vidět,že domácím s každou minutou dochází
      dech a tudíž jsme se daleko častěji dostávali k ohrožení svatyně domácích.Po některých pěkných akcí a střelách
      nás buď vychytal výborný gólman,nebo se na naši stranu nepřiklonilo štěstí,když míč tancoval téměř na brankové
      čáře a nepodařilo se nám ho dostat do branky.Ve druhém poločase bylo na hřišti už jen jedno mužstvo,které chtělo
      hrát fotbal,ale i přesto se nám nepodařilo zlomovou branku vstřelit.Zápas skončil 0 : 0. Jak už to bývá v penaltovém
      rozstřelu může vyhrát každý.eAni tam při nás štěstí nestálo a po penaltách si nakonec odvážíme z Heřmanic pouhý bod.
      I přes prohru musím hráče pochválit,protože se vyvarovali chyb v obraně a všichni hráli zodpovědně.Někdy to tak bývá,
      že i lepší tým prohraje.Přál bych si a pevně doufám,že na další zápas nás už bude víc a na domácím hřišti dáme
      na prohru zapomenout a potvrdíme roli favorita.