D.Dobrouč B - Němčice 1:3

11.10.2009 20:59

Zdravíme všechny příznivce Němčického fotbalu. V neděli ráno jsme zajížděli k předposlednímu utkání podzimní sezóny na hřiště zatím posledního celku Sokola D.Dobrouč. Podle umístění v tabulce by to tedy měla být pro nás jasná záležitost a povinné 3 body. To jsme si ale nemysleli a věděli proč. D.Dobrouč nastoupila posilněna pár hráči z A mužstva, a na jejich hře to určitě bylo znát. Hrálo se na těžkém a zmáčeném terénu. První poločas jsme hráli s mírnou převahou, která byla zužitkována ve 40min, kdy po trestném kopu M.Votřela neudržel brankář míč a V.Stránik byl v brankovišti nejdůraznější a dorazil míč do brány 0:1. Na druhou půli D.Dobrouč trochu pozměnila sestavu a do středu zálohy postavila M.Švercla, který u nás kdysi také kopával. A na hře to bylo znát. Dobrouč nás dostala do tlaku, ale žádnou vážnou šanci si nevytvořila. O to více je škoda, že gól jsme dostali z akce, kdy soupeřův záložník prošel podél autové lajny přes celé hřiště i naše hráče a přesnou střelou srovnal skóre na 1:1. V 70 min. po důrazném dohrání míče L.Beranem v pokutovém uzemí a srážce domácích obránců s vlastním brankářem se míč dostal k nepokrytému J.Horákovi, který už střílel do odkryté brány 1:2. Poté se hra vyrovnala a pomyslný hřebíček do rakve a pro nás pojistku vítězství zatloukl v 88 min. nádhernou střelou z dálky Maťa Mikl 1:3. Tento zápas nám ukázal, že i naši obránci umí dávat góly, tak jim děkujeme a těšíme se na další z jejich kopaček. H.