D.Dobrouč - Němčice 9:0

12.09.2017 18:43

Vytyčeným cílem před tímto zápasem bylo odčinit domácí debakl 1:7 s Jehnědím. Bylo to přání všech zúčastněných, hráčů i funkcionářů. Bohužel zůstalo jen u toho přání. Domácí předvedli od začátku hotový uragán a ve 20' bylo po zápase – na ukazateli skóre svítil stav 4:0. Popravdě řečeno to domácím nedalo ani příliš práce. Poločasový výsledek 6:0. Ve druhé půli jsme sice prvních 15' odolávali, ale pak jsme inkasovali sporný gól a do konce utkání ještě dva další. Dolní Dobrouč je na okresní úrovni kvalitní soupeř, ale náš předvedený výkon byl katastrofální. Nebyli jsme schopni reagovat na hru soupeře, problém byly dvě přihrávky po sobě. Na rozdíl od zápasu s Jehnědím jsme si nedokázali vytvořit jedinou dobrou šanci. Domácí nás drtili svojí rychlostí a sehraností. Přestože po sezóně odešli z týmu čtyři hráči, zůstala osa týmu pohromadě a nechce se věřit, že by ti co zůstali, zapomněli hrát fotbal. Je třeba se co nejdříve zbavit deky z nepovedených zápasů a vrátit se k výkonům, kterými jsme se prezentovali v průběhu minulé sezóny.

Sestava: Holec Tomáš – Gregor Jiří, (46' Beran Jiří), Petr Pavel, Vobořil Zbyněk, Plačko Tomáš, Svoboda Luděk, Chládek Róbert, Maco Martin, Kulhavý David (80' Mikl Martin), Macko Jaroslav, Petr Ivoš, (79' Provazník Václav).