Dolní Dobrouč - Němčice 1:3

13.09.2016 19:19
Do Dobrouče jsme přijeli pouze se 13 hráči, což se v obrovském vedru projevilo především ve 2.poločase, kdy nám rychle ubývali síly. Ale popořádku. Domácí začali náporem a hrozili především úníky po obou stranách hřitě, poté převzalo iniciativu i naše družstvo. Nejprve R.Borek vystřelil slabě do golmana. Ve 21.min. po vysunutí po prave straně J.MITLENERA jeho pěknem centru před branku dorážel O.HURT z maleho vápna do branky, golman míč vyrazil, ale zřejmně již za brankovou čarou, což potvrdil i čárový rozhodčí Stolín....vedeme 1:0!!! Domácí odpovědeli hned za 3.minuty-naštěsti pro nás pouze do břevna. Ve 33.min. předvedl krásné sólo O.HURT, když se proháčkoval přes 5!! bránících hráčů  do vápna a jeho střelu brankář vyrazil. Poté hra upadla a bojovalo se především ve středu hřiště. Ještě jeden úder jsme si nechali na samý konec poločasu-učebnicová akce po pravé straně, kdy balón putoval po ose O.KOVÁŘ-J.MITLENER-O.HURT dával  do prázdné .... 0:2 !!! Do druhého poločasu už nemohl nastoupit kvuli zranění M.MACO, kterého vystřídal J.PAVLIŠ. Hned od začatku na nás domácí nastoupili ve snaze vyrovnat, přikovali nás na naši polovinu a naše obrana byla přetížena - domácí si vytvořili aspoň 7 brankových příležitostí, budˇto je vychytal brankář HOTMAR, nebo šli střely těsně vedle a 2x nám pomohla tyč naší branky. Směrem dopředu jsme nevymysleli vůbec nic. Ztráceli jsme všechny balony ve středu hřiště a domácí si pomahali nákopama za obranu na velmi rychlého utočníka. Výrazně se také přitvrdillo, což velmi často odnášel především náš R. BOREK a přibývali žluté karty na obě strany. Domácí byli odměněni za aktivitu v 85.min. kdy po nedúrazu v našem vápně dorážel nekrytý útočník 1:2!!! Domácí se snažili o vyrovnání a tlačili se dopředu. Konečně jsme se osmělili i my a v 87.min střílel R.BOREK mimo. V 88 min. se vyfauloval na J.MACKOVI  domácí hráč a po druhé ŽK putoval předčasně pod sprchy. Těsne poté po  kombinaci na pravé straně kdy M.STEJSKAL vyslal JARDU MACKA, který si udělal "dobrý den" ze 2 protihráčů a zpětnym centrem dal přihravku na  ROSŤU BORKA, který z vápna trefuje branku 1:3!!! Všem hráčům patří velký dík. Přestože jsme byli především ve 2.poločase horší družstvo tak si odvážime domů 3 body za obětavý výkon a bojovnost.

Sestava: Hotmar, Stejskal, Maco (46' J.Pavliš), Petr, J.Veselý, Kovář, Roušar (77' M.Mikl), Borek, Hurt, MItlener, Macko

V.P.
po nedúrazu  v našem vápně dorážel nekrytý útočník 1:2!!!Domácí se snažili o vyrovnání a tlačili se dopředu.konečně jsme se osmělili i my a v 87.min střílel R.BOREK mimo..V 88. se vyfauloval   J.MACKOVI  domácí hráč a po druhé Žk putoval předčasně pod sprchy...těsne poté po  kombinaci na pravé straně kdy M.STEJSKAL  vyslal JARDU MACKA ,který si udělal  "dobrý den" ze 2 protihráčů a  zpětnym  centrem dal přihravku na  ROSŤU BORKA,který z vápna trefuje branku 1:3!!!Všem hráčům patří velký dík.Přestože jsme byli především ve 2.poločase horší družstvo tak si odvážime domů  3 body za obětavý výkon a bojovnost...                                                                                                     V.P.       DOLNÍ DOBROUČ-NĚMČICE 1-.3    (0-2)      Do Dobrouče jsme  přijeli pouze se 13 hráči,což se v obrovském vedru projevilo především ve 2.poločase, kdy nám rychle ubývali síly.....Ale popořádku....Domácí začali náporem a hrozili především  úníky po obou stranách hřitě....poté převzalo iniciativu i naše družstvo ,nejprve R.BOREK vystřelil slabě do golmana..Ve 21.nin. po vysunutí po prave straně J.MITLENERA jeho pěknem centru před branku,dorážel O.HURT z maleho vápna do branky,golman míč vyrazil,ale zřejmně již za brankovou čarou,což potvrdil i čárový rozhodčí Stolín....vedeme 1:0!!!..domácí odpovědeli hned za 3.minuty-naštěsti pro nás pouze do břevna ...poté ve 33.min ,předvedl krásné sólo O.HURT když se proháčkoval přes 5. !!bránících hráčů  do vápna a jeho střelu brakář vyrazil...Poté hra upadla a bojovalo se
především ve středu hřiště.ještě jeden úder jsme si nechali na samý konec poločasu-učebnicová akce po pravé straně  kdy  balón putoval po ose O.KOVÁŘ-J.MITLENER-O.HURT dával  do prázdné .....0:2!!!    Do druhého poločasu už nemohl nastoupit kvuli zranění M.MACO,kterého vystřídal J.PAVLIŠ .Hned od začatku na nás domácí nastoupili ve snaze vyrovnat,přikovali nás na naši polovinu a naše  obrana byla přetížena-domácí si vytvořili aspoň  7 rankových příležitostí,budˇto je vychytal  brankář HOTMAR,nebo šli střely těsně vedle a 2* nám pomohla tyč naší branky.Směrem  dopředu jsme nevymysleli vubec nic..Ztráceli jsme všechny balony ve středu hřiště a domácí si pomahali nákopama za obranu na velmi rychlého utočníka.Výrazně se také přitvrdillo což velmi často odnášel především náš R. BOREK a přibývali žluté karty na obě strany...Domácí byli odměněni za aktivitu v 85.min kdy
po nedúrazu  v našem vápně dorážel nekrytý útočník 1:2!!!Domácí se snažili o vyrovnání a tlačili se dopředu.konečně jsme se osmělili i my a v 87.min střílel R.BOREK mimo..V 88. se vyfauloval   J.MACKOVI  domácí hráč a po druhé Žk putoval předčasně pod sprchy...těsne poté po  kombinaci na pravé straně kdy M.STEJSKAL  vyslal JARDU MACKA ,který si udělal  "dobrý den" ze 2 protihráčů a  zpětnym  centrem dal přihravku na  ROSŤU BORKA,který z vápna trefuje branku 1:3!!!Všem hráčům patří velký dík.Přestože jsme byli především ve 2.poločase horší družstvo tak si odvážime domů  3 body za obětavý výkon a bojovnost...                                                                                                     V.P.