Fotbal Žichlínek – TJ Sokol Němčice 4 : 0

02.09.2016 17:59
Fotbal Žichlínek – TJ Sokol Němčice 4 : 0 (1 :0), 100 diváků
Tento zápas se hodnotí velice těžce. Již před začátkem jsme měli problémy se sestavou. Opět
nám chybělo 15(!!) hráčů, takže jsme sestavu lepili jak se dalo. Měli jsme jen jednoho
náhradníka a i to se v úmorném vedru projevilo.
Od začásku se bojovalo spíš ve středu hřiště. postupem času začali mít domácí převahu a tím i
šance. Nejprve orazítkovali tyč a pak, krátce před koncem poločasu, po rohu skórovali. Další
šance naše obrana a brankář odvrátili, nebo byli domáci nepřesní. Naše hra byla celkově špatná,
ale v útoku jsme byli naprosto betzzubí.
Po přestávce pokračovali domácí v tlaku ze kterého se zrodil zlomový moment utkání. Po souboji
a faulu v blízkosti pokutovéhu území byl vyloučen J. Veselý a z nařízeného přímého kopu
domácí zvýšili na 2:0. Na obrat utkání se nám nedostávalo sil a do konce utkání jsme inkasovali
ještě další dvě branky. Odjížděli jsme s debaklem 0:4.
Sestava : Hotmar – Šafář, Vobořil, F. Veselý – Mitlener (55. Provazník), Hurt, Maco,
Mikl M., J. Veselý, L. Pavliš, Adamec.
Tento zápas se hodnotí velice těžce. Již před začátkem jsme měli problémy se sestavou. Opět nám chybělo 15(!!) hráčů, takže jsme sestavu lepili jak se dalo. Měli jsme jen jednoho náhradníka a i to se v úmorném vedru projevilo.Od začásku se bojovalo spíš ve středu hřiště. Postupem času začali mít domácí převahu a tím i šance. Nejprve orazítkovali tyč a pak, krátce před koncem poločasu, po rohu skórovali. Další šance naše obrana a brankář odvrátili, nebo byli domáci nepřesní. Naše hra byla celkově špatná, ale v útoku jsme byli naprosto betzzubí. Po přestávce pokračovali domácí v tlaku ze kterého se zrodil zlomový moment utkání. Po souboji a faulu v blízkosti pokutovéhu území byl vyloučen J. Veselý a z nařízeného přímého kopu domácí zvýšili na 2:0. Na obrat utkání se nám nedostávalo sil a do konce utkání jsme inkasovali ještě další dvě branky. Odjížděli jsme s debaklem 0:4.