Jehnědí - Němčice 2:2

05.06.2011 21:20

Sestava: Veselý F.,Panik, Mikl M.,Fišar,Veselý J.,Gyomber, Stránský, Oláh, Plch, Voltner, Votřel

V začátku utkání jsme se pohlednými akcemi dostávali k soupeřově brance, ale nedařilo se důrazně a přesně zakončit. Soupeři stačila ke vstřelení branky jedna akce, kdy po špatné rozehrávce v obraně se soupeř dostal k zahrávání rohového kopu, ten naši zadáci odvrátily, ale pouze na nepokrytého založníka, který zpoza vápna střelou k tyči zajistil domácím vedení 15min.(0:1). V dalším průběhu prvního poločasu jsme stále měli mírný tlak, všechny střely ale skončily mimo branku, nebo je zlikvidoval domácí brankář. Za zmínku stojí hlavně dva povedené trestné kopy M.Gyombéra, které ale brankář bravůrně vytěsnil mimo branku. Ke konci poločasu se na jeden z trestných kopů zašel zblízka podívat i stoper J.Pánik a všem útočníkům a záložníkům ukázal, jak jednoduché je vstřelit góla. Střelou podél golmana srovnal na 1:1.
Druhá půle byla již vyrovnanější. V 60.min po dlouhém pasu se k míči dostal M.Votřel a po kličce na golmana z velkého úhlu dokázal zvrátit vedení na naši stranu (1:2). S blížícím se koncem zápasu se stále více přiostřovalo, jak v soubojích fotbalových, tak i ústních. Napomohla k tomu i situace v 73.min, kdy šla střela do našeho vápna, náš obránce byl strčen proti vybíhajícímu brankáři, po jejich srážce se dokutálel míč k osamocenému hráči, který střelou do prázné srovnal na 2:2.  V 80.min měl velkou šanci Plch, kdy i prostřelil golmana, ale dobíhají hráč stačil míč před brankou odkopnout. V úplném závěru utkání byl po faulu napomenut hráč Mikl M., což vyvolalo rudo před očima G.Oláha a ač mu to bylo celý zápas připomínáno, sprostě vynadal rozhodčímu, kerý jej poslal předčasně do sprch. Závěrečných pět minut v oslabení jsme zvládli a tak konečný verdikt zápasu byl 2:2.
V tomto zápase jsme určitě měli na vítězství, hlavně v první půli se dalo z vytvořených šancí vytvořít více.
Příští zápas a to poslední tété fotbalové sezóny se hraje v neděli 12.6.2011 od 17:00.