JISKRA 2008 B- NĚMČICE 0:1

11.05.2017 08:43

Do Červené Vody jsme zajížděli bez mnoha hráčů a sestavu jsme lepili jak se dalo- nakonec dorazilo přesně 11 "statečných" a na lavičku trenér Jindra Morávek..:o). Naštěstí klíčový hráči dorazili a byli připraveni nechat na hřišti všechno a po dlouhé cestě nedat body domácím zadarmo. V prvním poločase jsme měli kupodivu dost času a místa na kombinace a dá se řici, že jsme hráli s domácími vyrovnanou partii a v útočné fázi jsme byli nebezpečnější. Po celkově 5.rohu zahrávaným Jardou "Májou "Mackem si balon ve vápně našel Lukáš Roušar a dal na 1:0 pro nás. Poté domáci začali hrozit dlohymi balony na rychlé ůtočníky. Těsně před koncem poločasu se zaskvěl náš Kuba Hotmar, kdy během 5 vteřin zmařil domácím jasnou golovku i rychlou dorážku. Ve 2.poločase nám rychle ubývali síly, nedokázali jsme udržet balon a domácí podnikali jeden rychlý útok za druhým. S čím si neporadila naše pozorná obrana, tak zasáhl J. Hotmar. Velice často však byli domácí v zakončení nepřesní. Někdy bylo až neuvěřitelné co nedokázali proměnit, z čehož byli značne frustrování, zoufalí a nervozita na hřišti stoupala. Z mnoha šancí domácí nebyli schopní dát byť jen aspoň vyrovnávací gól a tak se nám podařilo uhajít 1brankový náskok až do závěrečného hvizdu rozhodčího na kterého se po odpískání domácí hráči "sesypali" a velice nevybíravě ho atakovali. Takže si odvážíme z horké půdy 3 krásné a důležité body!!! Co říci závěrem? Vynikajícím způsobem pracovala celá obrana vedená Martinem Macem, také brankář Kuba Hotmar, který zdeptal domácí útočníky, ale obrovský dík patří všem, kteří v těžké situaci zabojovali na hranici svých možností-odměnou jim bylo  nečekané vítězství od polskych hranic.

Sestava: Hotmar, Maco, Kulhavý, Lang, Borek, Roušar, Mikl M., Horák, Macko, Pavliš L., Provazník