Kerhartice B - Němčice 2:2

01.01.2001 12:58

Sestava : Šilar, Panik,Mikl.T,Mikl.M., Veselý J.,Stráník(Borek), Stránský(Kohut), Gyomber, Plch, Votřel, Voltner

Goly: Mikl M., Votřel M.

Začátek zápasu byl v naší režii, Kerhartice jsme zatlačili a z toho vytěžili po závaru před brankou gol, který bohužel rozhodčí neuznal pro udajnou ruku. Poté po přímém kopu jasnou šanci nepromněnuje Stranik.Dále se hra trochu srovnala s naší mírnou převahou. Kerhartice útočili pouze z dlouhých nakopávaných míčů, které nám ale dělali občas potíže. A z nich také soupeř vstřelil dvě brány v první půli, jedna křižná střela z vápna a druhá dobře umístěná hlavička. Druhá půle byla opět v naší převaze, ale ani ze hry ani z trestných kopů jsme nebyli schopni trefit bránu, což byl náš hlavní problém tohoto zápasů. A tak když už to  vypadalo, že soupeřova brána zůstane zakletá (75min), vyrazil na steč sváteční střelec Mikl M. a střelou k tyči snížil na 2:1. To naše hráče ještě nabudilo a zvýšilo tlak, který korunoval po kombinaci ve vápně gólem Votřel M. (v 85min.). Závěrečný nápor už nic nepřinesl i díky tomu, že rozhodčí ukončil zápas bez jahéhokoli nastavení.
Zápas ukázal, že je třeba doladit finální fázi útočení. Množství centrů a rohů do vápna bylo v tomto zápase nadprůměrné, ale z toho plynoucí šance podprůmněrné.