Lichkov - Němčice 7:2

06.09.2011 20:26

V první půli nedokázali domácí své šance proměňovat. Jediným úspěšným střelcem Lichkova bylKonopka, který mířil přesně k tyči z přímého kopu. Hosté vyslali první střelu na lichkovskou branku až ve 38. min. Přesto se šlo do kabin za nerozhodného výsledku. Domácí stoper chyboval v rozehrávce, což potrestal ve 44. min. vyrovnávacím gólem Vytlačil.

Ve druhém poločase však hráči Tatranu neponechali nic náhodě a hosty doslova rozstříleli. Hosté v samotném závěru utkání pouze Stránským snížili na 6:2. Poslední slovo však měli domácí. Po faulu na Liebicha zarovnal účet utkání na 7:2 z pokutového kopu Kemf. Fakta – branky: Konopka, L. Gerža 2, Všetička 3, Kempf (PK) – Vytlačil, Stránský. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:4. Diváci: 90.