Němčice - Brandýs n/O 4:2

27.09.2017 21:32

Tento zápas byl  velmi důležitý. Po úvodních šesti porážkách a velkému množství inkasovaných branek jsme se nutně potřebovali vzchopit, aby na našem kontě v poličku získané body přestala svítit 0! Protivník byl však vzdatný a před tímto zápasem byl na druhém místě. Výborná zpráva byla, že se do sestavy vrátil Rosťa Borek, což nás naplňovalo optimismem. Hned v úvodní minutě jsme si situaci značně zkomplikovali, když jsme "vymysleli" malou domů a hosté kopali nepřímý kop z rohu malého vápna. Naštestí Brandýs poskytnutou výhodu nevyužil. Pak jsme již převzali iniciativu my a byla znát přítomnost R.Borka, kterého hosté zastavovali většinou jen za cenu faulů. Ostaní hráči hráli také velmi dobře a na těžkém rozmoklém terénu poctivě bojovali. Odměnou nám byl gól z kopačky J.Horáka po sólovém uniku, kdy už silně tísněn vystřelil bodlem přesně k tyči. Ve zbytku poločasu jsme měli ještě dvě 100% šance, kdy po sólu R.Borka olízl balon tyč z nesprávné strany a opět po úniku R.Borka a jeho následném centru na malé vápno dal Z.Vobořil těsně vedle. Poločas tak pouze 1:0.
Ve druhé půli jsme pokračovali v dobývání hostující branky. V 51 min. vystřelil z hranice vápna R.Chládek a střela propadla brankáři až do brány 2:0. Nedlouho poté jsme si však nepohlídali autové vhazování a po následném centru hosté snížili na 2:1. Pak se výbornou střelou k tyči z 16 metrů prezentoval J.Macko, ale brankář s námahou střelu vyškrábl. Po dalším závaru před hostující brankou kdy vykličkoval několik hráčů J.Macko se už zdálo, že je situace ztracena, protože se dostal až na uroveň brankové čáry. Jarda však dloubl do balonu a přihrál ho přesně na hlavu I.Petra, který dal na 3:1. Z dalšího závaru před brankou dorazil R.Borek na 4:1. Bohužel jsme nechali hosty snížit na 4:2 po centru ze strany a zakončení hlavou. Obě mužstva odehrála velmi dobré utkání, které se muselo líbit - což diváci ocenili potleskem. Velká pochvala celému týmu, hráči na hřišti nechali vše, obětavě "jezdili po zadku" a přineslo to první podzimné výhru

Góly: Horák, Chládek,I.Petr, Borek

Sestava:Holec, Svoboda, P.Petr, Maco, Plačko, Vobořil, Chládek, Horák, beran, Borek, Macko - I.Petr,Kulhavý, Mikl M.