Němčice - České Heřmanice 6:1

29.03.2017 19:05

Domácí byli v utkání jasně lepším a fotbalovějším celkem, což bylo markantní zejména v prvním poločase.  Do vedení šli ve 14. minutě, kdy po nahrávce Jardy Macka před bránu si hosté srazili balón do vlastní brány.  „Mája“ byl i hlavním aktérem situace ve 27. minutě, když po kličce obránci nedal brankářovi střelou k tyči šanci. Solidní výkon v prvním poločase korunoval v 38. minutě Rosťa Borek střelou z vápna po přihrávce od O.Hurta. V druhém poločase se již hrálo v poklidném tempu, góly přesto padaly dále. Nejprve hosté v 61. minutě snížili po náhodném úniku mezi nohy gólmana na 3:1. Jejich snahu o zdramatizování zápasu však rázně utnul v následující minutě Jirka Horák hlavou po přesném centru Šafáře a vstřelil tak první gól po návratu do kádru po 5 letech. V 66. minutě to již bylo 5:1, kdy po nahrávce Borka zakončil sólo na gólmana Ondra Hurt. Vysoké vítězství pečetil v 85. minutě hlavou Petr Šafář, který si naběhl na centr Hurta ze standartní situace.

Vstup do jarní části soutěže se tedy povedl a věřme, že to bude pokračovat dál.

Sestava: Hotmar – Maco, Štěpán, Kulhavý ( 46.Pavliš J.), Lang (75.Stránský) – Vobořil, Hurt, Roušar, Šafář – Borek (88.Pavliš L.), Macko (60. Horák)

Goly: vlastní, Macko, Borek, Horák, Hurt, Šafář