Němčice – Klášterec nad Orlicí 3:2

27.05.2017 12:18

Utkání sehrálo před slabou diváckou návštěvou, neboť většinu diváků nám zřejmě sebralo hokejové MS.  Museli jsme řešit jeden zásadní problém a to z brankářem, kdy ze stávající dvojice Hotmar, Hejl, nemohl nikdo, takže se do brány postavil osvědčený čapák Lang. Zápas, až to tak výsledkem úplně neodpovídá, jsme sehráli zodpovědně a hosty pustili do minima šancí, naopak řadu z nich jsme zahodili. Po poločase jsme vedli 1:0 po gólu Jirky Horáka. V druhé půlce nás hosté zaskočili v 50 minutě srovnáním na 1:1, pak jsme již hráli prakticky jen my. Výsledkem tlaku byla v 55. minutě penalta, kterou s přehledem proměnil kapitán Martin Maco. V 87. minutě jsme vedení navýšili, když se trefil Rosťa Borek. Hosté ještě v 87. minutě po dobře trefené střele snížili, i když náš gólman se snažil seč mohl. Utkání jsme již v klidu dohráli.

Sestava: Lang – Štěpán, Petr, Kulhavý, Maco – Pavliš J.(88.Stránský), Vobořil, Borek, Hurt – Horák (64. Mikl T.), Šafář