Němčice - Rudoltice 4:1

25.05.2016 21:28
neděli 15.5.2016 v 16:00 hod. nás čekal další domácí zápas, tentokrát se na našem hřišti měl objevit celek TJ Sokol Rudoltice. Kdo by žil v domnění, že je to zápas jako každý jiný, tak by se mýlil, protože v Rudolticích hraje několik hráčů z České Třebové a také náš odchovanec Honza Veselý, takže takové malé derby. Naši hráči byli na tento zápas patřičně nabuzeni a chtěli s od podzimu posíleným soupeřem uspět. Bohužel jsme si nechali utéct začátek utkání a soupeř hned v úvodu po pěkné rychlé akci po křídle trestal 0 : 1. Chvíli po gólu ještě soupeř kousal, ale s přibývajícím časem jsme přebírali otěže zápasu a převahu vyjádřili i gólově, kdy se z PK trefil David Adamec 1 : 1, poté poprvé hrající na postu útočníka Petr Šafář po hezké kolmici a přehození gólmana měnil skóre v náš prospěch 2 : 1 a konečný účet poločasu vystavil agilní Ondra Hurt 3 : 1. Kdo by si myslel,že to byl jednoznačný zápas, neměl by pravdu. Soupeř byl velmi kvalitní a to potvrzoval i ve druhé půli, která byla vyrovnaná, ale pološance na obou stranách ke gólu nevedly. Poslední slovo si tedy vzal zkušený mazák Rosťa Borek a z trestného kopu nedal technickou střelou přes zeď hostujícímu gólmanovi šanci 4 : 1. Konečné skóre bylo až moc kruté pro dobře hrajícího soupeře, ale musím pochválit všechny naše hráče za přístup a nasazení. Zasloužená výhra.

Sestava:   Hotmar-Stránský,Maco,Petr,Hynek-Bohuněk,Roušar,Borek,Hurt-Adamec,Šafář