Rudoltice - Němčice 1:3

30.09.2015 08:52

Hosté byli lepší.

Do zápasu vstoupili lépe hosté a to i přesto, že domácí byli na tento zápas velmi nažhaveni. Rudoltice se nedokázali v prvním dějství hostům vyrovnat ve hře po zemi, která byla na vysoké úrovni. A tím i tým z Němčic měl celkem dost možností ke skórování, ale koncovka byla nepřesná.

Po 15. minutách musel hostům pomoci domácí obránce, který svou neuvěřitelnou chybou nabídl hostujícímu Ruferovi ideální možnost ke skórování a ten ji využil 0:1. Domácí se ve zbytku první půle na nic nezmohli a mohli být rádi, že nedostali více gólů.

Vyrovnaný poločas.

Druhý poločas byl v podání domácích daleko lepší, a bylo to na hře znát. Hosté v prvních dvaceti minutách druhé půle nebyli tak aktivní, chyběl pohyb a tak domácí spálili dvě velké šance. V 55. minutě zahodil velkou šanci domácí Stránský. V 71. minutě se Rudoltice dočkali, v nahrávače se proměnil Smejkal a zakončuje Kocanda 1:1.

Domácí místo aby soupeře donutili k další chybě tak sami jednu vytvořili. Hostující Kopecký se prostředkem hřiště řítil sám na brankáře a nemýlil se. Domácí, byli nuceni otevřít hru a inkasovali potřetí. Kovář se z křídelního prostoru prosadil a stanovil stav na konečných 3:1 pro hosty.

Ohlasy k zápasu

Rudoltice

Smejkal Pavel- trenér: Nezačali jsme zápas dobře, hosté byli jednoznačně v první půli lepší. Po našem vyrovnání jsme měli přidat druhou branku a místo toho inkasujem. Pak už jsme hráli vabank a dostali jsme třetí branku.

Zdroj: fotbalunas.cz