Rybník – Němčice 2:1

25.08.2015 12:49

Na derby se přišlo podívat na okresní fotbal těžko uvěřitelných 350 diváků, ale jak vidno, fanoušek si cestu najde. Němčice byly mírným favoritem, ale v 20.minutě utrpělo jejich snažení trhlinu, když se trefil Martin Kareš. Hosté vyšli střelecky naprázdno a v 69. minutě už mohli pomalu zapomenout na bodový zisk, protože druhý gól Koláře přiblížil Rybník k vítězství v prestižním utkání. Nic na tom nezměnil ani gól Rufera, kterým ještě vykřesal naději. Závěr si domácí pohlídali.
Fakta – branky: Mar. Kareš, Kolář – Rufer. Rozhodčí: R. Najman. ŽK: 2:2. ČK: 1:0. Diváci: 350. Poločas: 1:0.

zdroj:Orlický deník