Starší přípravka - podzim 2013

25.11.2013 20:45

 

Vážení příznivci fotbalu,

Dovolte mi krátké zhodnocení podzimní části fotbalové přípravky TJ Sokol Němčice. Jak asi víte, naše starší naděje (ročník 2003 a 2004) hrají tuto nultou sezonu na jedné společné soupisce Řetová/Němčice, která čítá 18 dětí. Přiznám se, že jsem měl obavu se zapojením našich 5 hráčů do nového týmu, ale kluci do party zapadli velmi rychle. Obecně celé zázemí řetovského klubu na nás udělalo dobrý dojem a spolupráce je na skvělé úrovni.

Za Němčice nastoupili: Martin Gyomber, Jasanský Patrik, Jůza Pavel, Pavliš Lukáš, Vytlačil Vojtěch.

Na podzim bylo nalosováno 8 turnajů (21 zápasů), z nich jsme 2 odehráli na trávníku Řetové a 1 na hřišti Němčic. Vzhledem ke kolizím s hokejem u dvou našich hráčů, jsme během podzimu potrénovali pouze dvakrát na hřišti Řetové a vstupovali jsme do turnajových zápasů bez větší herní přípravy.

Hráče během turnajů neodradily nelichotivé výsledky a bylo skvělé vidět, jak se turnaj od turnaje zlepšují, kvalita doslova rostla před očima. Naši kluci skvěle reprezentovali náš klub, z celkem 21 nastřílených gólů jich bylo vsítěno z němčické kopačky celých 11, nejlepším snajprem byl Pavel Jůza.

Od začátku listopadu jsme zahájili zimní přípravu v tělocvičně ZŠ (pátky od 17:00) a jsme v očekávání termínu nalosování turnajů na jaro 2014. Tato část už by se neměla prolínat s dětským hokejem, tedy pevně věřím, že si jaro užijeme po tréninkové i herní stránce. Rád bych touto cestou pozval další kluky, kteří mají rádi pohyb, aby přišli na naše páteční cvičení.

Na závěr bych rád poděkoval Janu Pavlišovi, Josefu Hynkovi a Víťovi Stránskému za skvělou pomoc při organizaci němčického turnaje.

Dovolte mi popřát příjemné Vánoční svátky, Nový rok a nezapomeňte, že ve zdravém těle zdraví duch!

 

Lukáš Pavliš

TJ Sokol Němčice – starší přípravka