Verměřovice B - Němčice 3:0

05.10.2009 08:19

Zápas v "Turecku" jsme začali  jasnou převahou, ale žádnou šanci se nám nepodařilo proměnit. Soupeř pomalu nabíral sílu a hru vyrovnal. První gól vstřelil po jasné ruce ve vápně, ale rozhodčí zaspal jak Růženka ve známé pohádce a gól uznal. Poté již byla převaha na straně soupeře. Ještě do poločasu šel okusit zda ve sprchách teče teplá voda Oláh G., kterému rozhodčí udělil 2 kráte žlutou kartu, což se rovná jedné červené a což se rovná odchodu do kabin. Těsně před poločasem ještě padl gól na 2:0, kdy po střele z vápna mokrý míč vyklouzl brankáři z ruky a skončil v síťi. Druhá půle kdy jsme hráli převážně nakopávané balóny na osamoceného útočníka kýžený gól nepřinesla, i když pár slibných šancí jsme měli. Mezi ně se dá považovat i námi kopaný pokutový kop, který ale brankář vystihl a Michal Votřel si tak nemohl udělat další zářez na svých kopačkách. Nejlepší výkon za nás odvedl asi brankář Víťa Šilar, který zlikvidoval řadu takzvaných 100% šancí a v druhé půli pustil za svá záda pouze jeden gól, který padl po křížné nahrávce a dorážce útočníka, který se prosadil mezi našimi obránci. Poděkovat musíme také L.Pávkovi, který včasným zásahem pomohl spoluhráči při nepěkné zástavě dechu a Tomášovi přejeme brzké uzdravení a návrat do sestavy. H.