Boříkovice - Němčice 0:2

14.05.2016 16:25

V sobotu 7.5.2016 nás čekal další venkovní zápas,tentokrát to byl výlet až k Polským hranicím do Boříkovic. Jako už po několikáté v této části sezóny jsme jeli opravdu s torzem mužstva,kdy chybělo hned 5 hráčů z minulého domácího utkání a když k tomu připočteme další zraněné, dala by se z absencí složit klidně ještě jedna kvalitní jedenáctka.Ale jak víme z minulosti i když není mužstvo kompletní,dokáže se semknout a nechat na hřišti všechno a jedním z takových byl také zápas v Boříkovicích. Na to,že šla forma Boříkovic v posledních zápasech nahoru jsme čekali tlak domácího mužstva, ale ten se kupodivu ne a ne dostavit a tak jsme pomalu začali přebírat otěže my a již v 16.minutě Ondra Hurt, netradičně zaskakující na pozici středního záložníka po hezkém pasu mezi beky překonal i gólmana střelou k tyči a vedli jsme 1 : 0. Hezký začátek,ale to ještě nebylo zdaleka vše.Když se o zhruba 4minuty později trefil David Adamec a potvrdil vracející se střeleckou formu, bylo to již 2 : 0 a domácí nevěřili svým očím. Když se ani po přestávce žádný tlak domácích nekonal, protože naše obrana pracovala spolehlivě, nezbylo domácím,než hledat vinu v rozhodčích,kteří musím podotknout chvílemi nezvládali utkání na obě strany. Když pak v samotném závěru musel odejít pro zranění Jirka Páník,dohrávali jsme v deseti a po jednom rohu se dostal k odraženému míči hráč domácích a prostřelil vše co mu stálo v cestě 2 : 1. Ale to byla už 90.minuta a konec zápasu jsme si pohlídali. Bylo to cenné vítězství v poslepované sestavě, ale na to se historie neptá. Odvezli jsme si 3 body a musím poděkovat nejen všem zůčastněným za výborný výkon, ale i hrstce fanoušků v čele se zraněným Martinem Miklem, kteří nás přijeli  podpořit a v průběhu utkání byli opravdu slyšet.

Sestava :   Hotmar-Veselý F.,Páník,Petr,Mikl T.-Stránský,Maco,Hurt,Hynek-Adamec,Pavliš L.  střídal Marik J.