Němčice - Boříkovice 3:2

21.09.2015 19:13

Domácí Rufer si v první půli zastřílel.

Domácí začali zápas tak jak se patří, aktivní hrou nedávali hostům prostor pro nějaké náznaky protiútoků. A proto sami se hned na začátku dostávají do vedení, kdy domácí Rufer po samostatné akci upravuje stav utkání na 1:0. Hru domácí celkem dobře kontrolovali a hosté se těžko na začátku dostávali do hry.

Hosté se pomalinku osmělují a kolem dvacáté minuty se dostávají blíže k brance domácích. Běží 28. minuta a hosté se trefují , trošku překvapivě ale Pražák srovnává na 1:1. Domácí nepolevují v aktivní hře ale jejich šance likviduje hostující brankář. Až v 36. minutě se domácí nejaktivnější hráč Rufer po své druhé samostatné akci vrací domácím vedení. 2:1.

 

Hosté začali kousat.

Domácí i v první části druhé půle stále aktivní hrou nepouštějí hosty k žadné akci, která by vedla k ohrožení branky domácích. A odměnou jim je další paráda ve formě třetího zářezu domácího snajpra Rufera, který dnešní zápas odehrál ve velkém stylu.

Od této chvíle hosté vyrovnali hru a místy byli i lepším týmem, ale domácí obrana držela odstup dvou branek až do 81. minuty kdy hostující Václavek snížil na 3:2.  Tak i zápas skončil a tři body zůstali doma.


 

Ohlasy k zápasu


Milan Kubík-trenér: První půle se nám povedla a dostali jsme se do vedení. Druhý poločas se hosté zlepšili, ale náš tým zápas dovedl do vítězného konce. Pochválil bych Rufera a celou naši obranu.

 

Zdroj: fotbalunas.cz