Němčice-D.Dobrouč 1:3

26.04.2017 16:33

K dalšímu domácímu zápasu k nám zavítala Dolní Dobrouč, což je kvalitní tým a opět to tu předvedl. Hosté hned v úvodu získali možnost hrát po větru, který byl tento den opravdu extrémní a náležitě toho využili. Od začátku převzali iniciativu a dostali nás pod tlak. Po několika nepromněněných akcích se ve 26.min prosadil Skalický 0:1! - paradoxně v sitaci kdy se vlastně "ukopl", tak překonal jinak výborně chytajícího Hotmara. My kontrovali velmi pěknou akcí po ose Ondra Hurt - Jarda Macko - Rosťa Borek, ale  hostující brankář Rosťovi solový nájezd vykopl nohou. Hosté byly i ve zbytku poločasu lepší a v jedné 1000% šanci netrefili prázdnou branku z málého vápna a po rohu nás potom zachránila tyč. Ve druhém poločase se čekala od domácích snaha o zvrácení výsledku, ale hosté i proti větru byli  nebezpeční a spoléhali na rychlé brejky. Po jednom z nich nás vytrestal v 51 min.Vágner 0:2! Pak měl šanci korigovat  Rosťa Borek  z  přímého kopu z 16.metrů, ale přestřelil. Hostům se povedl ještě jeden brejk, kdy na 0:3 zvyšoval Hynek. Naši hráči dali  čestný gól až v 86 min., kdy se z totožného místa jako předtím z přímého kopu trefil velmi pěkně Rosťa Borek 1:3. V poslední minutě měl ještě velkou šanci na snížení Ondra Hurt, leč nedal. V tomto zápase jsme byli horším týmem a bohužel je to už naše 3 porážka v řadě. Velice citelně nám chyběli Honza Štěpán, Petr Šafář, Roman Kopecký a především Lukáš Roušar. Doufejme že na příští zápas už budeme kompletní, protože přijede Žamberk "B"

Sestava: Hotmar, Pavel, Maco,Lang,Kulhavý, Vobořil (65 Stransky), Hynek, Hurt, Horák(80 Pavliš L.), Macko, Borek