Němčice : Jehnědí 1:1

25.04.2010 20:48

Kolo 13, gol: Gyomber M - Pospišil., ŽK 7:1, ČK 1:0, diváků 70,

Za pěkného počasí jsme na domácím trávniku přivítali celke Jehnědí., Ač je to celek z konce tabulky, věděli jsme že to nebude lehký zápas. První poločas se hrál bojovný fotbal,  s naší mírnou převahou, ale bohužel nevycházeli nám finální přihrávky. Překvapením :-(( byl určitě výkon rozhodčího, který si asi přibral funkci pokerového hráče a tasil jednu kartu za druhou, bohužel jenom našim hráčům a to převážně za drobné nadávky, ale hrubé fauly soupeře, zvášt v druhé půli nechal bez povšimnutí. Na to doplatil již v 20. min J.Horák, který byl dost přísně vyloučen po druhé žluté kartě. A tak když už to  vypadalo, že se půjde do kabin bez golu, v 43.min.M.Gyomber umístil přízemní střelu k tyči a vedli jsme 1:0. Druhá půle již byla převážně v naší režii, takže jedinnou kaňkou je obdržený gol, který po přímém kopu z dálky k překvapení všech skončil v síti. Ač v deseti, během druhé půle jsme si vypracovali řadu šancí, někdy i "face to face" brankáři ale kýžený gól se nám vsítit nepodařilo. Soupeř, krom vstřeleného gólu si žádnou vážnější šanci nevytvořil, tím více je pro nás remíza mrzutější. Na druhou stranu  všichni hráči podali bojovný a kvalitní výkon, a osobně kolektivní poctivý výkon řadím nad štastné vítězství. Však ono se nám to někdy vrátí -třeba příští víkend:-). Nakonec děkuji všem fanouškům a fynynkám, kteří Nás přišli podpořit a je i ostatní zveme na příští neděli, kdy hrajem s vedoucím celkem tabulky.