Němčice – Jehnědí 1:2 PK

24.10.2013 09:51

Němčice – Jehnědí 1:2 PK Hrálo se velmi tvrdé utkání, kdy došlo ke třem vážným úrazům. V první půli byli lepší hosté a v 15. minutě se dostali do vedení. Němčice vstoupily do druhé půle s větším elánem, což vyústilo ve vyrovnání v 57. minutě Pánikem. Fakta – branky: Pánik – Fišer. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1.

Ptejte se kandidáta Zdeňka Štengla (SPOZ). Přečtěte si další rozhovory! Třešňovci pomohly góly bratrské dvojice Ilustrační foto Ilustrační foto Autor: archiv/Deník 22.10.2013 14:03 Orlickoústecko – Utkání v Němčicích se hrálo bez servítků. Výsledkem jsou tři vážné úrazy. Libchavy B – Albrechtice B 3:1 Libchavští neodehráli zrovna povedený zápas, ale přesto to na vítězství stačilo. Fakta – branky: Karpíšek, Pražák 2 – Řehák. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0. Němčice – Jehnědí 1:2 PK Hrálo se velmi tvrdé utkání, kdy došlo ke třem vážným úrazům. V první půli byli lepší hosté a v 15. minutě se dostali do vedení. Němčice vstoupily do druhé půle s větším elánem, což vyústilo ve vyrovnání v 57. minutě Pánikem. Fakta – branky: Pánik – Fišer. Rozhodčí: Zuzík. ŽK: 2:3. Diváci: 70. Poločas: 0:1.