Němčice - Jehnědí 2:2

03.10.2010 22:07

Sestava: Vytlačil P.,Panik, Mikl M., Mikl T., Fišar, Gyomber, Voltner, Starý, Stránský(Stráník), Plch(Beneš V.), Votřel

Goly: Mikl M., Starý , Pirkl, Vokál. ŽK 5:2

Zápas jsme začali velmi slibně a hned v páté minutě po zahrání roku na přední tyč se nádherně trefil Mikl.M a vedli jsme 1:0. Bohužel tento stav dlouho nevydržel a v 10.min po sólu přes 3 hráče zakončuje Pirkl (1:1). Zbytek poločasu se dohrál bez výraznější šance na obou stranách a tak na hřišti se stal nejvíce viditelným rozhodčí Vejda, který svými nepřesnými výroky a karetní hrou znechutil zápas mnoha hráčům a to obou týmů. Druhá půle již nějaké to vzrušení ve vápně přinesla a po pěkné akci v 70.min po trase Beneš, Votřel střílí střelou k tyči svoji první branku v našem dresu Starý T. Soupeř se stále spoléhal na dlouhé nakopávané míče, ale když se do zakončení nedostával, přidal poslední možnost a tou je jak známo penalta. Takže po jakémkoli centru do vápna zůstával jeden hráč soupeře ležet na zemi chtíce obelstít bystré oko rozhodčího Vejdy:-). A tak po jednom takovém závaru, kdy se navzájem okopávalo pět hráčů v těsném chumlu ono bystré oko zřelo faul hodný penalty, který ostatním byl skryt. V 80. min. z penalty srovnáno na 2:2 (Vokál).
Celkově se nedá říci, že by ten či onen celek měl výraznější převahu. Nám se bohužel nepodařilo navázat na předešlý výkon z Lukové a herně to byl spíše boj. Ale i tak jsme měli  blíže k vítězství, hlavně proto, že jsme dvakráte vedli a také spornou penaltou.