Němčice - Řetová B 1:5

19.09.2011 08:28

Sestava : Veselý, Panik, Mikl T.,Mikl M.,Veselý J.,Stránik, Votřel, Voltner, Stránský, Horák (Hynek), Lambert

Góly: Panik - Voleský 2x,Kovář, Šenkýř, Provazník

Tento zápas moc fotbalovosti nepobral. První půle přinesla jen dva záznamu hodné momenty a to dvě přísně odpískané penalty na každé straně po jedné.
První kopali hosté za faul ve vápně, Druhou domácí za nastřelenou ruku. Obě bezpečně proměněny, za domácí kopal zkušený exekutor Jirka Panik.
Druhá půle začala stejně jak první, řada nepřesností a osobních soubojů. V 70.min měl velkou šanci Mikl M. ale jeho prudká střela jdoucí do brány byla zblokována obráncem. A tak udeřilo na druhé straně, kde se hosté probili obranou a střelou z úhlu zvrátili stav utkání ve svůj prospěch. V 75.min Stránský zachyboval v obraně a Řetová zvyšuje na 1:3. V 80min střela z hranice vápna 1:4. A poslední hřebíček zatloukl bývalý hráč Němčic Provazník David, který svůj sólový nájezd s přehledem proměnil.