Ústí nad Orlicí "C" : Němčice 6:0

29.09.2012 17:15

Ústí nad Orlicí "C" : Němčice 6:0(3:0)

Ve fotbale se říká, že hrajete pouze to, co vám dovolí soupeř. Dle výsledku je jasné, že my jsme soupeři dovolili vše a on nám nic.
První gól padl již v 7.minutě, kdy krásnou technickou střelou přeloboval našeho brankáře domácí kapitán. Druhý a třetí gól v 25. a 40. minutě byly jako přes kopírák....ústecký hráč si pokaždé poradil minimálně s dvojicí bránících hráčů a tváří v tvář nedal našemu brankáři šanci. Poločas 3:0.
Z druhé půle uběhlo sotva 5 minut a kopala se penalta, samozřejmě že na naši branku. Nelibě to nesl jeden z našich borců, ulevil si od plic, pro což neměl pochopení rozhodčí Hanzl a poslal ho do sprch. Takže 50. minuta 4:0 a my dohrávávme o 10 hráčích. 5 branku jsme obdrželi v 60.minutě po rohu a nedůsledném obsazení ústeckého útočníka. Dílo zkázy dokonáno jest v 75. minutě, kdy po zřejmě ofsidovém postavení a následné střele odražené od tyče zvyšují domácí na konečných 6:0.

V příštím zápase přivítáme 30.9. v 16 h tým Dlouhoňovic.