Žamberk B - Němčice 1:0 pk

03.04.2016 20:15

Žamberk B - Němčice 0:0  (pokutové kopy 4:3)

Do Žamberka jsme odjížděli pouze s 12ti hráči a to je dost málo na nějaké korekce během zápasu. I tak byla úvodní jedenáctka dost kvalitní na to, abychom soupeře pořádně potrápili. Hned od začátku bylo zřejmé, že mají hráči chuť a hlavně záložní řada přehrávala tu soupeřovu, takže se úvodních 30. minut pomalu nedostal za polovinu. Bohužel se nám ze slibných brankových příležitostí, hlavně v úvodu utkání nepodařila vstřelit uklidnující branka a koncem poločasu tlak polevil. Po návratu z kabin se na obrazu hry nic nezměnilo. Naše mužstvo bylo jasně lepší a zlepšila se i křídelní hra, kdy hlavně mladý Kovář z pozice pravého beka svými častými výpady a centry do šestnáctky hojně zaměstnával defenzívu domácích. Bohužel ani z těchto slibných akcí se nám nepodařilo vsítit branku a když potom ani nájezd dva na jednoho neskončil v síti, museli jsme vzít remízu 0:0. Na pokutové kopy jsme prohráli 3:4 a odjížděli z Žamberka s jedním bodem a pocitem, že jsme tady 2 body ztratili.

Sestava: Hotmar, Kovář, Štěpán, Šafář, Hynek, Panik, Roušar, Borek, Hurt, Macko, Adamec