Jedním z oddílů TJ Sokol Němčice je Cvíčo. Scházíme se v tělocvičně základní školy či na fotbalovém hřišti, kde společně trávíme čas protažením, hraním her a rozvojem nových - nejen pohybových dovedností.

Hlavním cílem Cvíča je vést děti k všestrannému pohybu a radosti z něj. Snažíme se nejen o rozvoj motorických dovedností, ale i tříbení vzájemné spolupráce a motivace. Chceme především to, aby děti chodily na cvičení rády, s úsměvem a vytvořili si návyk pravidelného pohybu.

V zimních měsících trénujeme v tělocvičně například klasické disciplíny jako šplh po tyči, přeskok kozy či švédské bedny, cviky na kruzích atd. Snažíme se o zařazení netradičních prvků jako tanec se stuhou, balanc na bosu a mnoho jiného. Za příznivého počasí využíváme velikosti a zázemí hřiště, kde se bavíme hrami a sestavami, pro které třeba není v tělocvičně dostatek místa.

V letošním školním roce se budeme opět potkávat každé pondělí od 15:45 do 16:45 hod. Cvíčo zahájíme během měsíce října, datum první hodiny ještě upřesníme.

Pokud jsme vzbudili vaši zvědavost, neváhejte, vezměte děti a přijďte si společně s námi vyzkoušet Cvíčo. Na společné hodiny se těší Iveta a Janča

Kontaktní osoby:

Iveta Tkadlečková      Tel: 728 022 550

Jana Marousková        Tel: 605 004 936

 

 

Věk dětí by měl být v rozmezí od cca od 4 do 7 let (lze i mladší, záleží na samostatnosti dítěte).

Členský poplatek činí 100 Kč za rok.